שטחים להשכרה ומכירה

"מגדל ספיר", השכרה ומכירת משרדים ומסחר, מתחם הבורסה, רמת גן

מגדל משרדים ,מעוצב ארכיטקטוני,מפואר ואיכותי מאוד, במגדל משרדים להשכרה ומכירה בבורסה רמת גן החל מ- 150 מ"ר. מסחר וחנויות להשכרה ומכירה בבורסה רמת גן החל מ- 100 מ"ר.

צור קשרמספר נכס: 5911

הפרויקט :

בלב הסיטי של רמת גן, על עתודת הקרקע הגדולה האחרונה במתחם הבורסה, בין רחוב תובל לרחוב הרקון, מוקם בימים אלה היהלום שבכתר מתחם הבורסה, מגדל ספיר, המגדל האליפטי הוא נציג הדור הבא של מגדלי המשרדים ומתחמי העסקים בישראל ומציע סביבת עבודה ועסקים מושלמת, בלב מתחם העסקים של ישראל, לצד פיאצה אורבנית מעוצבת ובה בתי קפה ומסעדות.

מגדל ספיר יתנשא לגובה של 40 קומות בשטח כולל של כ 60 אלף מ"ר ועוד 5 מרתפי חנייה בשטח של כ 30 אלף מ"ר. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים, עד כה הושלמה בניית 32 קומות ותוך מס' חודשים בודדים תושלם הבנייה עד קומה 40. המגדל ישלב בתוכו מערכות מתקדמות לבקרה וחיסכון באנרגיה ומשאבים בהתאם לתקינה הירוקה המחמירה, 13 מעליות מהירות וחכמות, לובי מפואר ועיצוב חדשני בסטנדרטים גבוהים, קירות מסך העוטפים את המגדל יוצרים תמונת נוף פנורמית מרהיבה, הנשקפת מכל חללי המשרד.

פיתוח סביבתי מרשים תוך שימת דגש על עיצוב אדריכלי ונופי בהתאם לתכנית המתאר של אזור העסקים, מתוך הבנת החשיבות של המרחב הסובב את המגדל, בשילוב פיאצה אורבנית מעוצבת וקומת מסחר עם מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה וחנויות אחרות. קומה טיפוסית בשטח של 1571 מ"ר, שטח הקומה הגדול ביותר שנבנה במתחם העסקים ברמת גן, מאפשר חלוקה מגוונות למשרדים בגדלים שונים החל מ 153 מ"ר תוך שמירה על יעילות וניצולת מקסימאלית של שטחי המשרדים בקומה. מיקומו המרכזי של מגדל ספיר מציע נגישות קלה ונוחה לצירי תחבורה מרכזיים (נתיבי איילון, דרך נמיר, רחוב ז'בוטינסקי ונוספים), לתחנת רכבת סבידור מרכז ולתחנת הרכבת הקלה הצפויה להיבנות על ציר זבוטינסקי הסמוך.

הבניין תוכנן בשיתוף פעולה פורה בין משרדי האדריכלים המובילים אמאב ופלג אדריכלים. משרד אמאב אדריכלים מתמחה בתכנון ערים ותחבורה, במטרה לתת פתרונות כוללניים בכל היבטי התכנון והנדסת התחבורה ושילובם בסביבה העירונית. משרד פלג אדריכלים מתמחה באדריכלות ועיצוב בארץ ובעולם, בדגש על בנייה מתקדמת ואקולוגית, תכנון מונחה עקרונות לחסכון באנרגיה ומניעת שימוש במשאבי הטבע.

 

חנייה : חניון תת קרקעי ומאובטח.

ניהול הבניין :  על ידי חברת ניהול, שירותים מלאים.

כתובת :  רחוב תובל 40, רמת גן

המתחם : 

לחץ לפרטים מלאים על אזור התעשייה, מתחם הבורסה רמת גן

 

שיווק מלווה:  טופ-לנד שיווק נדל"ן עסקי.

טלפון : 050-6819160       

מייל :  top-land@014.net.il

 

 

 

 

 


Tel: 050-681-9160 Cell: 050-681-9160 Mail: top-land@014.net.il Post: Top-Land., Einstein 40, Tel Aviv